185/55R15 82H QUARTARIS 5

BARUM
-10%

185/55R15 82H QUARTARIS 5

185/55R15 82H QUARTARIS 5

4,968.00 ден

На лагер

4,968.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500097 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: