185/55R15 82T SNOW RI

RIKEN

185/55R15 82T SNOW RI

185/55R15 82T SNOW RI

3,780.00 ден

На лагер

3,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015291 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: