185/55R15 86H GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

185/55R15 86H GREEN-Max Winter UHP

185/55R15 86H GREEN-Max Winter UHP

2,700.00 ден

Out of stock

2,700.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504945 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: