185/55R15 82T WINTER TA

TAURUS

185/55R15 82T WINTER TA

185/55R15 82T WINTER TA

3,780.00 ден

На лагер

3,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015292 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: