185/60R15 88V ALL SEASON XL RI

RIKEN

185/60R15 88V ALL SEASON XL RI

185/60R15 88V ALL SEASON XL RI

3,500.00 ден

На лагер

3,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019384 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: