185/60R15 88H QUARTARIS 5 XL

BARUM
-10%

185/60R15 88H QUARTARIS 5 XL

185/60R15 88H QUARTARIS 5 XL

4,095.00 ден

На лагер

4,095.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500100 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: