185/60R15 84H CROSSCLIMATE 2

MICHELIN

185/60R15 84H CROSSCLIMATE 2

185/60R15 84H CROSSCLIMATE 2

7,080.00 ден

На лагер

7,080.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500481 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: