185/75R16C 104/102R CARGO WINTER RI

RIKEN

185/75R16C 104/102R CARGO WINTER RI

185/75R16C 104/102R CARGO WINTER RI

5,780.00 ден

На лагер

5,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013410 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: