185/75R16C 104/102R WINTER LT 201 TA

TAURUS
-20%

185/75R16C 104/102R WINTER LT 201 TA

185/75R16C 104/102R WINTER LT 201 TA

4,400.00 ден

На лагер

4,400.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017959-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter LT 201

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: