195/50R15 82H MP62 ALL WEATHER EVO

MATADOR

195/50R15 82H MP62 ALL WEATHER EVO

195/50R15 82H MP62 ALL WEATHER EVO

3,840.00 ден

На лагер

3,840.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500372 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Додадовте производ во Вашата кошничка: