195/50R15 82H SNOW RI

RIKEN

195/50R15 82H SNOW RI

195/50R15 82H SNOW RI

3,580.00 ден

На лагер

3,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015516 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: