195/50R15 82H POLARIS 5

BARUM

195/50R15 82H POLARIS 5

195/50R15 82H POLARIS 5

4,620.00 ден

На лагер

4,620.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502240 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: