195/50R15 82H WINGUARD SNOW G 3 WH21

NEXEN
-5%

195/50R15 82H WINGUARD SNOW G 3 WH21

195/50R15 82H WINGUARD SNOW G 3 WH21

3,667.00 ден

На лагер

3,667.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502172 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WG SNOW G 3 WH21

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: