195/55 R16 91V Celsius AS2 XL

TOYO

195/55 R16 91V Celsius AS2 XL

195/55 R16 91V Celsius AS2 XL

6,620.00 ден

На лагер

6,620.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500722 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: