195/55R15 85H SNOW RI

RIKEN

195/55R15 85H SNOW RI

195/55R15 85H SNOW RI

3,800.00 ден

На лагер

3,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015517 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: