195/55R15 85H POLARIS 5

BARUM

195/55R15 85H POLARIS 5

195/55R15 85H POLARIS 5

5,040.00 ден

На лагер

5,040.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502598 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: