195/55R15 85H WINGUARD SNOW G 3 WH21

NEXEN
-5%

195/55R15 85H WINGUARD SNOW G 3 WH21

195/55R15 85H WINGUARD SNOW G 3 WH21

4,788.00 ден

На лагер

4,788.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505106 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD SNOW G 3

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: