195/55R15 85H TS860

CONTINENTAL

195/55R15 85H TS860

195/55R15 85H TS860

8,270.00 ден

На лагер

8,270.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010366 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: