195/55R16 91V HIGH PERFORMANCE XL TA

TAURUS
-10%

195/55R16 91V HIGH PERFORMANCE XL TA

195/55R16 91V HIGH PERFORMANCE XL TA

3,330.00 ден

На лагер

3,330.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014542 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: