195/60R15 88T POLARIS 5

BARUM

195/60R15 88T POLARIS 5

195/60R15 88T POLARIS 5

4,370.00 ден

На лагер

4,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502647 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: