195/60R16 89H WinterContact TS 870

CONTINENTAL
-10%

195/60R16 89H WinterContact TS 870

195/60R16 89H WinterContact TS 870

7,596.00 ден

На лагер

7,596.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505239 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

89

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: