195/65R15 91H N’blue HD Plus

NEXEN
-10%

195/65R15 91H N’blue HD Plus

195/65R15 91H N’blue HD Plus

3,051.00 ден

На лагер

3,051.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500600 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: