195/65R15 91V PROXES COMFORT

TOYO

195/65R15 91V PROXES COMFORT

195/65R15 91V PROXES COMFORT

3,730.00 ден

На лагер

3,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022268 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: