195/65R16C 104/102T NANO ENERGY VAN

TOYO
-10%

195/65R16C 104/102T NANO ENERGY VAN

195/65R16C 104/102T NANO ENERGY VAN

6,021.00 ден

На лагер

6,021.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503600 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY VAN

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: