195/65R16C 104/102T Vanis 2

BARUM
-10%

195/65R16C 104/102T Vanis 2

195/65R16C 104/102T Vanis 2

6,210.00 ден

На лагер

6,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500118 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: