195/65R16C 104/102T Vanis AS

BARUM
-10%

195/65R16C 104/102T Vanis AS

195/65R16C 104/102T Vanis AS

6,552.00 ден

На лагер

6,552.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023934 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

VANIS AS

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: