195/75R16C 110/108R CARGOSPEEDEVO RI

RIKEN
-10%

195/75R16C 110/108R CARGOSPEEDEVO RI

195/75R16C 110/108R CARGOSPEEDEVO RI

5,022.00 ден

На лагер

5,022.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503987 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

CARGOSPEED

Тежински индекс

110/108

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: