205/40R17 84Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR

205/40R17 84Y MP47 Hectorra 3 XL FR

205/40R17 84Y MP47 Hectorra 3 XL FR

4,760.00 ден

На лагер

4,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500391 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: