205/45R16 83H CEC5

CONTINENTAL
-10%

205/45R16 83H CEC5

205/45R16 83H CEC5

8,712.00 ден

На лагер

8,712.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008273 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 5

Тежински индекс

83

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: