205/45 R16 87W Proxes Comfort

TOYO

205/45 R16 87W Proxes Comfort

205/45 R16 87W Proxes Comfort

6,420.00 ден

На лагер

6,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500725 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: