205/45R16 83H CEC5

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

205/45R16 83H CEC5

205/45R16 83H CEC5

7,744.00 ден

На лагер

7,744.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008273-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 5

Тежински индекс

83

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: