205/45R17 88Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR
-20%

205/45R17 88Y MP47 Hectorra 3 XL FR

205/45R17 88Y MP47 Hectorra 3 XL FR

4,216.00 ден

На лагер

4,216.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500392 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: