205/55R17 95V QUARTARIS 5 XL FR

BARUM

205/55R17 95V QUARTARIS 5 XL FR

205/55R17 95V QUARTARIS 5 XL FR

7,710.00 ден

На лагер

7,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500127 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: