205/60R15 91H ROAD PERFORMANCE RI

RIKEN

205/60R15 91H ROAD PERFORMANCE RI

205/60R15 91H ROAD PERFORMANCE RI

3,820.00 ден

На лагер

3,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014265 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: