205/65R15 94T P4cint

PIRELLI
-10%

205/65R15 94T P4cint

205/65R15 94T P4cint

5,292.00 ден

На лагер

5,292.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008749 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Тежински индекс

94

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: