205/70R15C 106/104R VANCONTACT WINTER

CONTINENTAL
-10%

205/70R15C 106/104R VANCONTACT WINTER

205/70R15C 106/104R VANCONTACT WINTER

9,153.00 ден

На лагер

9,153.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010412 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

VanContact Winter

Тежински индекс

106/104

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: