205/75R16C 110/108R SnoVanis 3 8PR

BARUM

205/75R16C 110/108R SnoVanis 3 8PR

205/75R16C 110/108R SnoVanis 3 8PR

7,900.00 ден

На лагер

7,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502948 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

SnoVanis 3

Тежински индекс

110/108

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: