215/40R17 87V POLARIS 5 XL FR

BARUM

215/40R17 87V POLARIS 5 XL FR

215/40R17 87V POLARIS 5 XL FR

8,480.00 ден

На лагер

8,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502608 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: