215/40R17 87V SNOW XL RI

RIKEN

215/40R17 87V SNOW XL RI

215/40R17 87V SNOW XL RI

4,660.00 ден

На лагер

4,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020429 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: