215/40R17 87V WINTER XL TA

TAURUS
-10%

215/40R17 87V WINTER XL TA

215/40R17 87V WINTER XL TA

4,194.00 ден

На лагер

4,194.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015523 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: