215/40R17 87W UHP XL RI

RIKEN

215/40R17 87W UHP XL RI

215/40R17 87W UHP XL RI

4,230.00 ден

На лагер

4,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015127 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

87

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: