215/45R17 91V WINTER XL TA

TAURUS

215/45R17 91V WINTER XL TA

215/45R17 91V WINTER XL TA

4,610.00 ден

На лагер

4,610.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015409 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: