215/45R18 93V PILOT ALPIN PA4 XL

MICHELIN

215/45R18 93V PILOT ALPIN PA4 XL

215/45R18 93V PILOT ALPIN PA4 XL

14,330.00 ден

На лагер

14,330.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010549 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: