215/50R17 95H TS850 XL

CONTINENTAL

215/50R17 95H TS850 XL

215/50R17 95H TS850 XL

11,630.00 ден

На лагер

11,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015768 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: