215/50R17 95V POLARIS 5 XL FR

BARUM

215/50R17 95V POLARIS 5 XL FR

215/50R17 95V POLARIS 5 XL FR

6,810.00 ден

На лагер

6,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502609 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: