215/50R17 95W ALL SEASON XL TA

TAURUS

215/50R17 95W ALL SEASON XL TA

215/50R17 95W ALL SEASON XL TA

5,220.00 ден

На лагер

5,220.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022519 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: