215/55R17 98W Seasonproof XL

NOKIAN
-10%

215/55R17 98W Seasonproof XL

215/55R17 98W Seasonproof XL

10,323.00 ден

На лагер

10,323.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024081 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: