215/55R18 99V Hectorra 5 XL FR

MATADOR

215/55R18 99V Hectorra 5 XL FR

215/55R18 99V Hectorra 5 XL FR

7,520.00 ден

На лагер

7,520.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504102 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: