215/55R18 99V WINTER XL TA

TAURUS

215/55R18 99V WINTER XL TA

215/55R18 99V WINTER XL TA

5,590.00 ден

На лагер

5,590.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019993 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: