215/60R16 99H MP47 Hectorra 3 XL

MATADOR

215/60R16 99H MP47 Hectorra 3 XL

215/60R16 99H MP47 Hectorra 3 XL

6,490.00 ден

На лагер

6,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500418 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: